Warsztaty USG dla początkujących i średniozaawansowanych – Luty 2018

Szanowni Państwo,

Legwet Całodobowa Lecznica Weterynaryjna, firma kk-art, oraz portal VetUSG ma przyjemność zaprosić na szkolenia, pt:

WARSZTATY ULTRASONOGRAFICZNE dla POCZĄTKUJĄCYCH i ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH

diagnostyka chorób jamy brzusznej

       Szkolenie poprowadzą:

dr n. wet. Anna Kosiec-Tworus – znany i doświadczony wykładowca, niekwestionowany autorytet w weterynaryjnej diagnostyce dopplerowskiej, czego dowodem jest doktorat z tego zakresu. Posiada tytuł specjalisty z zakresu radiologii weterynaryjnej,  od 10 lat zajmuje sie diagnostyką ultrasonograficzną i dopplerowską. Od tego czasu poszerza zakres wiedzy z tematu diagnostyki obrazowej na wielu sympozjach i szkoleniach w Polsce i za granicą. Jest autorką szeregu publikacji związanych z diagnostyką ultrasonograficzną i dopplerowską. Od wielu lat prowadzi szkolenia i wykłady z tej dziedziny.  (we wszystkich terminach)

lek wet. Jacek Wośko – absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, od początku kariery zawodowej zajmuje się diagnostyką obrazową, szczególnie ultrasonograficzną, uczestniczył w kursach European School for Advanced Veterinary Studies (ESAVS) in Luxembourg, jest konsultantem w wielu warszawskich lecznicach weterynaryjnych (tylko w terminie czerwcowym)

Koszt udziału  w szkoleniu wynosi 1790 zł (jeden tysiąc siedemset dziewięćdziesiąt złotych) za osobę i obejmuje wykłady W NOWYM MIEJSCU: w Poczytalni Bilbioteki w Legionowie, ul. Kościuszki 8a, II piętro – DWORZEC GŁÓWNY LEGIONOWO, oraz warsztaty  w Schronisku dla Psów w Nowym Dworze Mazowieckim, poczęstunek w przerwach, lunch, materiały szkoleniowe. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymają certyfikaty.

Przewidziany czas trwania szkolenia to ok 19h!

     Formularz zgłoszeniowy do ściągnięcia poniżej.

 2-3-4 lutego 2018 r. – ŚCIĄGNIJ FORMULARZ

Prosimy o zeskanowanie i odesłanie na adres mailowy:  szkolenia@legwet.pl

Liczba osób na szkolenie jest ograniczona, (około 12 miejsc), by mieć zagwarantowane miejsce, trzeba przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz dokonać opłaty za szkolenie do 15 stycznia 2018r.. Liczy się kolejność zgłoszeń.

PROGRAM SZKOLENIA

1 dzień!  piątek (od godz. 15 do godz. 19)

  1. Wstęp – Anatomia ultrasonograficznaprawidłowych narządów jamy brzusznej. Prezentacja technik badania poszczególnych narządów w zależności od gatunku zwierząt.
  2. Wątroba– obraz prawidłowy, choroby miąższowe, naczynia wątroby. Schorzenia pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych. Technika badania.
  3. Śledziona– obraz prawidłowy, diagnostyka chorób śledziony. Interpretacja obrazów. Techniki badania.

 

2 dzień! – sobota (od godz. 9 do godz. 19)

  1. Układ moczowy, nerki– Diagnostyka ultrasonograficzna układu moczowego, nerek. Obraz prawidłowy. Wady wrodzone nerek. Choroby miąższowe nerek. Diagnostyka zastoju moczu. Kamica układu moczowego. Choroby pęcherza moczowego. Technika badania.
  2. Gastroenterologia– Obraz prawidłowy przewodu pokarmowego i trzustki. Choroby zapalne i nowotworowe przewodu pokarmowego i trzustki.
  3. Diagnostyka ultrasonograficzna prawidłowych i zmienionych węzłów chłonnychjamy otrzewnowej i przestrzeni zaotrzewnowej. Diagnostyka nadnerczy.
  4. Układ rozrodczy– Diagnostyka ultrasonograficzna układu rozrodczego żeńskiego i męskiego. Techniki badania.
  5. Jak wykonać prawidłowy opis przeprowadzonego badania ultrasonograficznego.
  6. WARSZTATY w grupach 3 osobowych

 

3 dzień! – niedziela (od godz. 9 do godz. 14)

  1. WARSZTATY w grupach 3 osobowych

                 W związku z nawiązaniem współpracy z firmą Vetiss, warsztaty USG zostaną przeprowadzane na aparatach SAMSUNG i SIUI.

www.vetiss.pl

 

Podmiot organizujacy szkolenie tj. firma KK-ART, nie jest płatnikiem vatu. Faktury uproszczone zostaną wystawione przed lub po szkoleniu gdy będzie potwierdzone wpłynięcie opłaty za szkolenie na konto.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt pod nr tel. (22) 464-8776 bądź adres mailowy:  szkolenia@legwet.pl.

 

Z poważaniem

       Katarzyna Kałdunek

       kierownik administracyjny

Leave a Comment