Intensywny kurs osteosyntezy metodą stabilizacji zewnętrznej

Szanowni Państwo,

Legwet Całodobowa Lecznica Weterynaryjna oraz Organizator firma KK-ART  ma przyjemność zaprosić na szkolenie, które odbędzie się 13-14-15 maja 2018 r , pt:

OSTEOSYNTEZA METODĄ STABILIZACJI ZEWNĘTRZNEJ

Intensywny kurs 

Szkolenie poprowadzi:

Rafael Lourenco, DVM

Ukończyłem studia na wydziale weterynarii uniwersytetu lizbońskiego w 1999 roku. Od 2004 roku zajmuję się wyłącznie chirurgią, 90% moich pacjentów to ortopedia i traumatologia. Stabilizacja zewnętrzna to metoda leczenia złamań, która ma olbrzymie zastosowanie w mojej praktyce. Najważniejszą cechą tej dyscypliny jest zamknięta redukcja odłamów. Na tych warsztatach postaram się przekazać uczestnikom praktyczne wskazówki metodologii leczenia złamań metodą stabilizacji zewnętrznej u zwierząt domowych.

prof. dr hab. Jacek Sterna 

Ukończyłem studia na wydziale Weterynaryjnym SGGW w 1982 roku. Od 1982 roku jestem pracownikiem Katedry Chirurgii Zwierząt, a obecnie Zakładu Chirurgii Katedry Nauk Klinicznych WMW SGGW. W 1993 roku obroniłem pracę doktorską, a w 2008 roku uzyskałem stopień doktora habilitowanego, od 2013 roku jestem profesorem SGGW. Mam na swoim koncie liczne doniesienia na międzynarodowych konferencjach. Oprócz działalności naukowej (ponad 30 oryginalnych publikacji w czasopismach recenzowanych) prowadzę działalność dydaktyczną:

-przedmiot „Ortopedia zwierząt” na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW, a następnie przedmiot „Chirurgia Narządu Ruchu” na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW.

-wykłady z zakresu chirurgii kręgosłupa na studiach specjalizacyjnych.

-członkostwo w Zespole Egzaminacyjnym specjalizacji nr 12 Chirurgia Zwierząt

lek. wet. Krzysztof Zdeb

Jestem absolwentem warszawskiej SGGW, rocznik 2004. Jestem specjalistą chirurgii weterynaryjnej. Od zawsze wiedziałem, że będę chirurgiem dziecięcym. Życie spłatało mi figla i jestem lekarzem nieludzkim. Jestem pracoholikiem. Od początku mojej kariery skupiłem się na chirurgii i ortopedii. Przez lata świadczyłem specjalistyczne usługi dla wielu lecznic weterynaryjnych.  W 2013 roku postanowiliśmy z Łukaszem naszą pasję przerodzić w czyn i wspólną wizję weterynarii wdrożyć w życie. Tak powstał LEGWET, w którym jestem odpowiedzialny za chirurgię i ortopedię. Mam na swoim koncie kilkadziesiąt publikacji i doniesień na konferencjach, także międzynarodowych. Przez pierwsze 6 lat swojej pracy zawodowej zajmowałem się także dydaktyką w ramach przedmiotu „Chirurgia i Anestezjologia” w zakładzie Chirurgii KNK WMW SGGW. Obecnie skupiam się na współorganizacji szkoleń doskonalących umiejętności chirurgiczne. Prywatnie lubię ciężkie brzmienia i ciężkie dowcipy.


PLAN SZKOLENIA z ofertą cenową


13 maja 2018 r (niedziela) – Seminarium w godzinach 10-17 – wykład prof. Sterny oraz lek.wet. Zdeba w języku polskim, wykład Rafaela Lourenco w języku angielskim. – miejsce:  Poczytalnia Biblioteki w Legionowie

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAPISANIA SIĘ JEDYNIE NA DZIEŃ WYKŁADOWY. 

14 maja 2018 r. (poniedziałek) – warsztaty praktyczne w godzinach 10-18 – prowadzone przez Rafaela Lourenco oraz Krzysztofa Zdeba – miejsce: CEMED w Warszawie

15 maja 2018 r. (wtorek) – warsztaty praktyczne w godzinach 10-18 – prowadzone przez Rafaela Lourenco oraz Krzysztofa Zdeba – miejsce: CEMED w Warszawie

PAKIET WYKŁADOWY – udział jedynie w seminarium 13 maja 2018 r. – 360 zł (trzysta sześćdziesiąt złotych)

PAKIET CAŁOŚCIOWY – udział w pełnych 3 dniach intensywnego kursu (seminarium + warsztaty) – 13-14-15 maja 2018 r. –  4000 zł (cztery tysiące złotych)


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Prosimy o przesłanie formularza wypełnionego w formie skanu lub zdjęcia na adres mailowy: szkolenia@legwet.pl

FORMULARZ DO ŚCIĄGNIĘCIA TUTAJ <– kliknij

Przelew za szkolenie, w wybranej opcji należy wykonać najpóźniej do 25 kwietnia 2018 r na dane podane w formularzu. Organizator zastrzega możliwość odwołania szkolenia, w przypadku nie zebrania się minimum 10 osób.


PROGRAM SZKOLENIA


Moderator: lek.wet. Piotr Kowalczyk

13 maja 2018 r – niedziela – Nowoczesna Poczytalnia Biblioteki w Legionowie, ul. Tadeusza Kościuszki 8a, (budynek dworca PKP)

godziny: 10-17

1- Bone Anatomy, Histology and Mechanobiology – Rafael Lourenco

2- Fracture healing – Rafael Lourenco

3-Principles of osteosynthesis (podstawy osteosyntezy)  – Jacek Sterna

4-Wykład przedstawiciela firmy Vetoquinol – lek.wet. Marcin Doliński

5-Biological osteosynthesis (podstawy osteosyntezy biologicznej) – Krzysztof Zdeb

6-Minimally invasive techniques in traumatology (techniki minimalnie inwazyjnej  osteosyntezy u zwierząt) – Krzysztof Zdeb

7-Mechanics of External Fixation – Rafael Lourenco

14 maja 2018 r. – poniedziałek – CEMED w Warszawie,

godziny: 10-18

Warsztaty – max 16 uczestników, grupy po 2 osoby.

15 maja 2018 r. – wtorek – CEMED w Warszawie,

godziny: 10-18

Warsztaty – max 16 uczestników, grupy po 2 osoby.

Liczba osób na szkolenie jest ograniczona, liczy się kolejność wysłanych, wypełnionych formularzy na nasz adres mailowy: szkolenia@legwet.pl. Podmiot organizujacy szkolenie tj. firma KK-ART, nie jest płatnikiem podatku VAT. Faktury uproszczone zostaną wystawione  po szkoleniu.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt pod nr tel. 504-864-504 bądź adres mailowy:  szkolenia@legwet.pl.

Z poważaniem

       Katarzyna Kałdunek

       kierownik administracyjny


WSPÓŁORGANIZATORZY

  Znalezione obrazy dla zapytania vetoquinol logo

Leave a Comment