Przypadki NON STOP w Ultrasonografii z dr Anną Kosiec-Tworus

Szanowni Państwo,

Legwet Całodobowa Lecznica Weterynaryjna, firma kk-art, oraz portal VetUSG ma przyjemność zaprosić na autorskie szkolenie, pt:

PRZYPADKI —-NON STOP —-

ultrasonografia dla zaawansowanych i średniozaawansowanych

Szkolenie poprowadzi:

dr n. wet. Anna Kosiec-Tworus – znany i doświadczony wykładowca, niekwestionowany autorytet w weterynaryjnej diagnostyce dopplerowskiej, czego dowodem jest doktorat z tego zakresu. Posiada tytuł specjalisty z zakresu radiologii weterynaryjnej,  od 10 lat zajmuje sie diagnostyką ultrasonograficzną i dopplerowską. Od tego czasu poszerza zakres wiedzy z tematu diagnostyki obrazowej na wielu sympozjach i szkoleniach w Polsce i za granicą. Jest autorką szeregu publikacji związanych z diagnostyką ultrasonograficzną i dopplerowską. Od wielu lat prowadzi szkolenia i wykłady z tej dziedziny.  (we wszystkich terminach)

Koszt udziału  w szkoleniu wynosi 689 zł brutto (23% vat) (sześćset osiemdziesiąt dziewięć złotych) za osobę i obejmuje udział w szkoleniu, poczęstunek w przerwach, lunch. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymają certyfikaty.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Lecznicy Legwet lub w siedzibie nowoczesnej Bilbioteki na Dworcu Głównym PKP Legionowo. Informacje szczegółowe będziemy wysyłać przed szkoleniem w zależności od ilości osób.

Przewidziany czas trwania szkolenia to od godz. 9:30 do 17. 

 Formularz zgłoszeniowy do ściągnięcia poniżej.

7 października 2018 – ŚCIĄGNIJ FORMULARZ

Prosimy o zeskanowanie i odesłanie na adres mailowy:  szkolenia@legwet.pl

Liczba osób na szkolenie jest ograniczona, (około 20 miejsc), by mieć zagwarantowane miejsce, trzeba przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz dokonać opłaty za szkolenie do 20 września 2018 r. Liczy się kolejność zgłoszeń.

INNOWACYJNY KURS

Kurs jest dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych w temacie Ultrasonografii. 

Omawiane będą przypadki w obrazie ultrasonograficznym proste i te trudne, omówimy pomyłki i wątpliwości. 

Spotkanie będzie miało wymiar interaktywnej dyskusji z prowadzącą.  

ok 6H omawiania przypadków z filmów z badań USG.

 

Podmiot organizujacy szkolenie tj. firma KK-ART jest płatnikiem VATu. Faktury wystawione będą w dniu szkolenia lub tuż po.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt pod nr tel. 504-864-504 bądź adres mailowy:  szkolenia@legwet.pl.

Z poważaniem

       Katarzyna Kałdunek

       kierownik administracyjny

Leave a Comment