Blizny – terapia kompleksowa – Rehabilitacja zwierząt

Legwet Całodobowa Klinika Weterynaryjna, oraz firma szkoleniowa NEW LEVEL Katarzyna Kałdunek ma przyjemność zaprosić  na szkolenie dla Rehabilitantów Psów i Kotów, które odbędzie się: 9 maja 2022. (poniedziałek)  pt:

Rehabilitacja – Terapia kompleksowa na blizny 

 


PRELEGENCI


Justyna Kalbarczyk  –

Zoofizjoterapauta w Ori-Cheval. Jest absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na kierunku zootechnika o specjalizacji profilaktyka zootechniczna i rehabilitacja koni. Studiowała również na Politechnice w Walencji na kierunku Ingeniería Agroalimentaria y del Medio Rural. Ukończyła technikum hodowli koni oraz technikum weterynaryjne. W 2014 roku zdobyła uprawnienia do kinesiotapingu ludzi KT1+KT2 w Bydgoszczy, a rok później otrzymała certyfikat Special course taping for Horses K-Active taping. Napisała pierwszą w Polsce pracę inżynierską na temat zastosowania kinesiotapingu u koni. W 2016 roku ukończyła studium zoofizjoterapii psów i kotów. Uczestniczyła w wielu wykładach oraz kursach odnośnie fizjoterapii oraz rehabilitacji psów i koni w kraju, a także za granicą. Praktykowała w Polsce, Anglii, Niemczech ,Hiszpanii i Danii. Praktykę z  manipulacji powięziowych zdobywałam u Vibeke Sødring Elbrønd, Rikke M. Schultz, Tove Due, Tuulia Luomala i Mika Pihlman.

W 2020 roku zaczęła edukacji w  Academy of Animal Osteopathy International. Doświadczenie zawodowe zdobywa od 2010 roku, czynna zawodowo jest  pod nazwą Ori-Cheval.


PLAN SZKOLENIA Z OFERTĄ CENOWĄ


Szkolenie zaplanowane jest na 1 dzień. Zapraszamy do rejestrowania się na szkoleniu od godziny 9:00. Wykłady rozpoczną się o godzinie 9:20. Szkolenie potrwa do około godziny 18:30 

Koszt udziału  w szkoleniu wynosi 512,20 netto + 23%vat =  630 zł brutto za osobę i obejmuje:

  • zajęcia w siedzibie Kliniki Legwet w Legionowie
  • poczęstunek w przerwach, lunch,
  • materiały szkoleniowe,
  • certyfikaty.

Płatność za szkolenie powinna wpłynąć najpóźniej 2 maja 2022 r. na konto organizatora: NEW LEVEL Katarzyna Kałdunek , ING nr konta: 05 1050 1012 1000 0097 2405 0597


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Prosimy o przesłanie formularza wypełnionego w formie skanu lub zdjęcia na adres mailowy: szkolenia@legwet.pl

FORMULARZ DO ŚCIĄGNIĘCIA TUTAJ <– kliknij

Przelew za szkolenie należy wykonać najpóźniej do 2 maja 2022 r na dane podane w formularzu. Organizator zastrzega możliwość odwołania szkolenia, w przypadku nie zebrania się minimum 10 osób na 4 dni przed szkoleniem. Liczy się kolejność wysłanych zgłoszeń na maila. Płatność może nastąpić później. Rezygnacja ze szkolenia po opłaceniu uczestnictwa, jest możliwa tylko w przypadku istniejącej listy rezerwowej lub znalezienia na swoje miejsce innego chętnego uczestnika.


PROGRAM SZKOLENIA


Praca z bliznami w różnych obszarach na ciele zwierząt stanowi Twoją codzienność terapeutyczną? Czy wiesz, że blizna może powodować ponad 40 różnorodnych zaburzeń ?
Zapraszamy na szkolenie „Terapia kompleksowa na Blizny”, która wyjaśni jakie są możliwość pracy i pokaże jakie mamy możliwość terapeutyczne.

Dzięki uczestnictwu w szkoleniu zyskasz możliwość poznania większej ilości technik, którymi można pracować na bliźnie.
Zrozumiesz także zależności występujące pomiędzy różnymi układami, tkankami, częściami ciała, które mogą wpływać na pojawianie się dolegliwości, niekoniecznie w miejscach, gdzie blizny się znajdują.


Program szkolenie:
Część teoretyczna:
● Anatomia, fizjologia, neurofizjologia, rozwój embrionalny skóry
● Proces gojenia się ran
● Podział i opis ran i blizn
● Omówienie wpływu blizn na dane struktury, tkanki, narządy, powięzi


Przykłady symptomów związanych z obecnością blizn, która nie była przepracowana –
przykłady terapii


Zasady terapii blizn przy prawidłowym ich podziale


Terapie wspomagające


Część praktyczna:
● Badanie i ocena blizn
● Terapia manualna
● Kinesiotaping blizn
● Bańki chińskie
● Terapia narzędziowa
● Praca kamertonem
● Fizykoterapia blizny
● Praca osteopatyczna
● Przykład terapia wspomagających


ORGANIZATOR


Faktury zostaną wystawione  po szkoleniu gdy będzie potwierdzone wpłynięcie opłaty za szkolenie na konto, najpóźniej tydzień po zakończeniu szkolenia.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt pod nr tel. 504-864-504 bądź adres mailowy:  szkolenia@legwet.pl.

Z poważaniem

       Katarzyna Kałdunek

       kierownik administracyjny

tel. 504-864-504

Współorganizator:

   

Leave a Comment