lek. wet. Krzysztof Zdeb

specjalista chirurgii weterynaryjnej / ortopeda

Jestem Absolwentem Warszawskiej SGGW. Od zawsze wiedziałem, że będę chirurgiem dziecięcym. Życie spłatało mi figla i jestem lekarzem nieludzkim. Jestem pracoholikiem. Od początku mojej kariery skupiłem się na chirurgii i ortopedii.

lek. wet. Łukasz Krysa

specjalista chorób psów i kotów

Jestem Abolwentem Warszawskiej SGGW, rocznik 2008. Od początku jestem związany z legionowskimi pacjentami, początkowo jako student

lek. wet. Mateusz Kisieliński

specjalista chorób psów i kotów

Jestem Absolwentem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie w 2011 roku. Doświadczenie oraz umiejętności praktyczne zdobywałem w lecznicach

lek. wet. Ewa Napiórkowska

specjalista chorób psów i kotów

Ukończyłam Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2011 roku a w 2015 roku uzyskałam tytuł Specjalisty Chorób Psów i Kotów. Zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystuję w pracy z pacjentami internistycznymi.

lek.wet. Joanna Gajger

specjalista chorób zwierząt nieudomowionych/gryzonie i zajęczaki/ internista

Nauki przyrodnicze ciekawiły mnie od zawsze. Dopiero po uzyskaniu tytułu lekarza weterynarii w 2010 odkryłam jak niezwykle ciekawa i urozmaicona może być moja praca. Staram się pogłębiać swoją widzę w tej dziedzinie najszerzej jak tylko pozwala mi czas:

lek. wet. Anna Świerk

internista/EKG/echo serca/anestezjolog

Jestem absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Swoją przyszłość od najmłodszych lat wiązałam ze zwierzętami. Jako młody lekarz staram się nieustannie rozwijać,

lek.wet. Katarzyna Godzielińska

internista/gryzonie i zajęczaki/usg gryzoni

Jestem absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Uniwersytetu w Liège. Studia ukończyłam w 2013 roku.

lek.wet. Szymon Kanafa

internista/rozród/androlog

Jestem absolwentem weterynarii  UP we Wrocławiu,po skończeniu którego rozpocząłem swoją przygodę z Warszawską SGGW na której kończę studia doktoranckie w Pracowni Rozrodu Małych Zwierząt.

lek. wet. Anna Rajska

lek. wet. Anna Rajska

specjalista chirurgii weterynaryjnej/ onkolog

dr n.wet.  Anna Kosiec Tworus

specjalista USG, echo serca, doppler

lek.wet. stażysta – Agnieszka Romańska

internista – stażysta

Ukończyłam warszawski Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w 2018r. Weterynaryjnego „bakcyla” złapałam już po pierwszym roku

Małgorzata Kwiatkowska

technik weterynarii / rehabilitant

Zwierzęta towarzyszą mi od zawsze. Chęć połączenia pasji z pracą zdecydowała, że jestem technikiem. Dyplom otrzymałam w 2009 roku ale moja przygoda z zawodem zaczęła się kilka lat wcześniej.

Marcin Łuczak

technik weterynarii / rehabilitant

zwierzęta towarzyszą mi praktycznie od chwili narodzin, gdyż były zawsze obecne w moim domu. Chęć niesienia im pomocy skłoniła mnie do podjęcia nauki w policealnej szkole na kierunku technik weterynarii, którą ukończyłem w 2014 r.

Justyna Wiśniewska

technik weterynarii

W 2011 roku uzyskałam tytuł technika weterynarii, ale moja przygoda ze zwierzętami zaczęła sie tak naprawdę dużo wcześniej.

Kamil Kucharski

technik weterynarii

Jestem biologiem, który postanowił, że zamiast badać zwierzęta będzie pomagał w ich leczeniu. Ukończyłem policealną szkole dla techników weterynarii w 2016 roku

 Katarzyna Kałdunek

kierownik administracyjny

W wolnej chwili zajmuję się grafiką komputerową i fotografią. Wspólnie z chłopakami chciałam spełnić swoje marzenia o niesieniu pomocy zwierzakom.

Milena Zapart

pracownik rejestracji

Jestem studentką prawa na Uniwersytecie w Białymstoku. Życie potoczyło się tak, że zamieszkałam w Legionowie. Kocham zwierzęta, a dzięki pracy w lecznicy mogę łączyć przyjemne z pożytecznym.

Paulina Ogniewska

pracownik rejestracji

Odkąd sięgam pamięcią moje plany wiązały się z medycyną, oczywiście chciałam zostać lekarzem. Niestety los zdecydował inaczej.
Moim miejscem pracy jest rejestracja. Tutaj czuję sie najlepiej.

Izabela Mokos

pracownik rejestracji

Od zawsze chciałam być blisko zwierząt towarzyszących i ludzi. Udało się to połączyć dopiero przez pracę w lecznicy Legwet.