lek. wet. Krzysztof Zdeb

specjalista chirurgii weterynaryjnej / ortopeda

Jestem Absolwentem Warszawskiej SGGW. Od zawsze wiedziałem, że będę chirurgiem dziecięcym. Życie spłatało mi figla i jestem lekarzem nieludzkim. Jestem pracoholikiem. Od początku mojej kariery skupiłem się na chirurgii i ortopedii. Przez wiele lat świadczyłem specjalistyczne usługi dla wielu lecznic weterynaryjnych.

Read more

lek. wet. Łukasz Krysa

specjalista chorób psów i kotów

Jestem Abolwentem Warszawskiej SGGW, rocznik 2008. Od początku jestem związany z legionowskimi pacjentami, początkowo jako student

Read more

lek. wet. Agnieszka Gecewicz

dermatolog

Jestem Absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie z 2010r. Podczas studiów trafiłam pod opiekuńcze skrzydła lekarzy w Wilanowie i tam zarażono mnie „bakcylem weterynaryjnym”.

Read more

lek. wet. Mateusz Kisieliński

internista

Jestem Absolwentem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie w 2011 roku. Doświadczenie oraz umiejętności praktyczne zdobywałem w lecznicach

Read more

lek. wet. Katarzyna Łosicka

internista

Jestem absolwentką Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w 2014. Od dziecka wiedziałam, że będę leczyć zwierzęta i zrobiłam wszystko żeby to dziecięce marzenie się spełniło.

Read more

lek. wet. Ewa Napiórkowska

specjalista chorób psów i kotów

Ukończyłam Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2011 roku a w 2015 roku uzyskałam tytuł Specjalisty Chorób Psów i Kotów. Zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystuję w pracy z pacjentami internistycznymi.

Read more

lek. wet. Barbara Retz

internista

Jestem absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Swoje pierwsze, samodzielne kroki zawodowe stawiałam w Gabinecie Weterynaryjnym w Raszynie nieopodal Warszawy.

Read more

lek. wet. Anna Świerk

internista/EKG/echo serca

Jestem absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Swoją przyszłość od najmłodszych lat wiązałam ze zwierzętami. Jako młody lekarz staram się nieustannie rozwijać,

Read more
lek. wet. Anna Rajska

lek. wet. Anna Rajska

specjalista chirurgii weterynaryjnej/ onkolog

Ukończyłam Warszawski Wydział Medycyny Weterynaryjnej w 2003 roku.

Read more

dr n.wet.  Anna Kosiec Tworus

specjalista USG, echo serca, doppler

Jestem absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Ukończyłam studia w 2004 roku, a w 2010 obroniłam pracę doktorską. W lecznicy udzielam konsultacji z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej, dopplerowskiej, echokardiograficznej.

Read more

lek. wet. Marzena Pawlicka

okulista

Z chwilą, gdy jako studentka przekroczyłam próg okulistycznej przychodni weterynaryjnej, wiedziałam, że dla mnie już nie ma ratunku. Pokochałam świat w skali mikro od pierwszego wejrzenia. Jestem członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Okulistyki Weterynaryjnej (ESVO).

Read more

Dominika Ostrowska

lekarz weterynarii – stażysta 

Ukończyłam Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w 2017 roku. Po praktykach wakacyjnych po V roku studiów wiedziałam, że Legwet to wymarzone miejsce

Read more

Małgorzata Kwiatkowska

technik weterynarii / rehabilitant

Zwierzęta towarzyszą mi od zawsze. Chęć połączenia pasji z pracą zdecydowała, że jestem technikiem. Dyplom otrzymałam w 2009 roku ale moja przygoda z zawodem zaczęła się kilka lat wcześniej.

Read more

Marcin Łuczak

technik weterynarii / rehabilitant

zwierzęta towarzyszą mi praktycznie od chwili narodzin, gdyż były zawsze obecne w moim domu. Chęć niesienia im pomocy skłoniła mnie do podjęcia nauki w policealnej szkole na kierunku technik weterynarii, którą ukończyłem w 2014 r.

Read more

Justyna Wiśniewska

technik weterynarii

W 2011 roku uzyskałam tytuł technika weterynarii, ale moja przygoda ze zwierzętami zaczęła sie tak naprawdę dużo wcześniej.

Read more

Kamil Kucharski

technik weterynarii

Jestem biologiem, który postanowił, że zamiast badać zwierzęta będzie pomagał w ich leczeniu. Ukończyłem policealną szkole dla techników weterynarii w 2016 roku

Read more

 Katarzyna Kałdunek

kierownik administracyjny

W wolnej chwili zajmuję się grafiką komputerową i fotografią. Wspólnie z chłopakami chciałam spełnić swoje marzenia o niesieniu pomocy zwierzakom.

Read more

Milena Zapart

pracownik rejestracji

Jestem studentką prawa na Uniwersytecie w Białymstoku. Życie potoczyło się tak, że zamieszkałam w Legionowie. Kocham zwierzęta, a dzięki pracy w lecznicy mogę łączyć przyjemne z pożytecznym.

Read more

Paulina Bralska

pracownik rejestracji

Odkąd sięgam pamięcią moje plany wiązały się z medycyną, oczywiście chciałam zostać lekarzem. Niestety los zdecydował inaczej.
Moim miejscem pracy jest rejestracja. Tutaj czuję sie najlepiej. Prywatnie studiuję pedagogikę, nie mogę żyć beż dobrej kawy i podróży.

Read more

Agnieszka Szmerek

Jestem Instruktorem Szkolenia Psów ZKwP, pracuję od 2011 roku. Mam uprawnienia Tresera Psów i Ewaluatora Psów Agresywnych. Ukończyłam studia podyplomowe „Pies w Społeczeństwie – hodowla i zachowanie” na Wydziale Nauk o Zwierzętach SGGW oraz kurs „Dog Emotion and Cognition”, prowadzony przez Duke University. Stale podnoszę kwalifikacje, uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach. W swojej pracy […]

Read more